Telstar sponsor







sponsorkliks

Ja, ik word vrijwilliger van Saturna!

logo

    • Laatste nieuws

    Landelijke teamwedstrijden 3 en 4 november 2018

    Op 3 en 4 november vonden de landelijke kwalificaties voor de teamwedstrijden turnen voor dames en heren plaats in de Meent. Ruim 100 vrijwilligers he...
    Lees verder

    Kwalificatie NK teams Turnen Dames en Heren, 3 en 4 november 2018

    In Doha wordt op dit moment het WK turnen georganiseerd. Ons Nederlandse mannenteam heeft als 7e de landenfinale bereikt, ons Nederlandse damesteam gr...
    Lees verder

    Beweegplein 14 oktober 2018

      Op 14 oktober organiseerde Saturna het Beweegplein voor kinderen van 2 t/m 16 jaar oud. Of je al nu al lid was of een kijkje wilde neme...
    Lees verder

    Beweegplein 14 oktober 2018

    Locatie: Meent Bauerfeind van 13.00-16.00 uur Beste leden,   Graag willen we jullie allemaal uitnodigen voor het Saturna Beweegplein op 14 okt...
    Lees verder

    Grote Clubactie

    De Grote Clubactie is weer gestart. Ook dit jaar doet Saturna hieraan mee!  Met de opbrengst van deze actie worden materialen aangeschaft en div...
    Lees verder

    Lesrooster 2018 - 2019

    September t/m juni

    Schrijf je hier in voor een les door een van de lessen te kiezen.

    Beethovensingel 11

    Maandag

    09:00 - 10:00 Ouder- en kindgym (Ouder- en kind) 2-3 jaar Margreet
    10:00 - 11:00 Gymfit (Dames) Volwassenen Annerieke

    Dinsdag

    16:15 - 17:15 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 1-2 Ellen
    17:30 - 18:30 - VOL! Turnen (Meisjes) Groep 3-5 Gideon
    18:30 - 19:30 Turnen (Meisjes) Groep 6-8 Gideon

    Woensdag

    16:00 - 17:00 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 1-2 Marit
    17:00 - 18:00 - VOL! Turnen (Meisjes) Groep 3-4 Marit
    18:00 - 19:00 - VOL! Turnen (Meisjes) Groep 5-6 Marit
    19:00 - 20:00 Turnen (Meisjes) groep 7 en ouder Marit

    Vrijdag

    18:00 - 19:00 Turnen (Jongens) Groep 3-5 Cisco
    19:00 - 20:00 Turnen (Jongens) Groep 6-8 Cisco

    Zaterdag

    09:00 - 10:00 Ouder- en kindgym (Ouder- en kind) 2-3 jaar José
    10:00 - 11:00 Ouder- en kindgym (Ouder- en kind) 2-3 jaar José
    11:15 - 12:15 - VOL! Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 1-2 José

    Kennemerpoort-lindenlaan

    Zaterdag

    08:30 - 09:30 - VOL! Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 3-5 Ryanne
    09:30 - 10:30 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 6-8 Ryanne
    10:30 - 11:30 Turnen (Meisjes/Jongens) 12 jaar en ouder Ryanne

    Kofschipstraat 14

    Woensdag

    18:00 - 19:30 Recreatie+ (Meisjes) Groep 3-8 Serena

    Meent

    Maandag

    16:30 - 20:00 Selectie (Jongens) 6 jaar en ouder Dennis, Rinke
    17:30 - 20:30 Selectie (Meisjes) Bovenbouw 3/4 Diana, Kim, Larissa
    20:00 - 21:30 Turnen (Dames/Heren) Volwassenen Anja

    Dinsdag

    16:00 - 19:00 Selectie (Meisjes) Onderbouw 1/2 Sanne
    16:00 - 18:30 Selectie (Meisjes) Voorbereidingsgroep 1,2 Ivana
    17:00 - 20:00 Selectie (Meisjes) Bovenbouw 1/2 Sabina, Sanne
    19:30 - 21:00 Turnen (Jongens) 12 jaar en ouder Mark

    Woensdag

    15:00 - 18:00 Selectie (Meisjes) Onderbouw 3/4 Diana
    15:00 - 17:00 Selectie (Meisjes) Onderbouw 5 Diana, Laura
    16:00 - 18:30 Selectie (Meisjes) Voorbereidingsgroep 3,4,5 Demi
    16:30 - 20:00 Selectie (Jongens) 6 jaar en ouder Alisha, Rinke, Sjors
    16:30 - 19:00 Selectie (Jongens) 6 jaar en ouder Rinke
    17:00 - 20:00 Selectie (Meisjes) Bovenbouw 3 Diana, Larissa
    19:30 - 21:00 Turnen (Dames/Heren) Volwassenen Anja

    Donderdag

    16:00 - 19:00 Selectie (Meisjes) Bovenbouw 1/2 Sanne
    16:30 - 20:00 Selectie (Jongens) 6 jaar en ouder Rinke, Sjors

    Vrijdag

    16:00 - 19:00 Selectie (Meisjes) Divisie 1/2 Sabina, Sanne
    16:00 - 18:30 Selectie (Meisjes) Voorbereidingsgroep 1,2 Ivana

    Zaterdag

    09:00 - 12:00 Selectie (Meisjes) Bovenbouw 3/4 Diana, Kim, Larissa
    09:00 - 12:30 Selectie (Jongens) 6 jaar en ouder Rinke
    12:00 - 15:00 Selectie (Meisjes) Onderbouw 3/4 Diana
    12:00 - 15:00 Selectie (Meisjes) Onderbouw 5 Diana, Laura

    Zondag

    09:00 - 12:00 Selectie (Meisjes) Onderbouw 1/2 Sabina, Sanne
    09:00 - 11:30 Selectie (Meisjes) Voorbereidingsgroep 1-5 Ivana, Kamee
    10:00 - 11:00 Selectie (Dames) Bovenbouw 1/2 Sanne
    11:00 - 14:00 Selectie (Meisjes) Bovenbouw 1/2 Sanne
    11:30 - 14:00 Selectie (Dames) Basis Kamee
    17:30 - 18:30 Freerunning (Meisjes/Jongens) 10 t/m 12 Dennis
    18:30 - 19:30 Freerunning (Meisjes/Jongens) 10 t/m 12 Dennis
    19:30 - 21:00 Freerunning (Meisjes/Jongens) 13 jaar en ouder Dennis

    Saturnusstraat

    Woensdag

    16:00 - 17:00 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 1-2 Ryanne
    17:00 - 18:00 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 3-4 Ryanne
    18:00 - 19:00 - VOL! Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 5-6 Ryanne
    19:00 - 20:00 Turnen (Meisjes/Jongens) groep 7 en ouder Ryanne

    Donderdag

    20:00 - 21:00 Gymfit (Dames) Volwassenen Sandra

    Slochterwaard

    Donderdag

    17:00 - 18:00 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 3-4 Demi
    18:00 - 19:00 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 5-6 Demi
    19:00 - 20:00 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 7-8 Demi

    Zaterdag

    10:00 - 11:00 Ouder- en kindgym (Ouder- en kind) 2-3 jaar Margreet

    Sneeuwgansstraat

    Maandag

    18:45 - 20:15 Turnen (Meisjes) 12 jaar en ouder Gideon

    Dinsdag

    18:00 - 19:00 Turnen (Jongens) Groep 3-5 Cisco
    19:00 - 20:00 Turnen (Jongens) Groep 6-8 Cisco

    Woensdag

    15:30 - 16:30 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 1-2 Ellen, Milena
    16:30 - 17:30 - VOL! Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 3 Ellen, Milena
    17:45 - 18:45 Turnen (Meisjes) Groep 4-5 Ellen, Milena
    18:45 - 19:45 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 6-8 Ellen, Milena

    Donderdag

    17:30 - 19:00 Demonstratiegroep (Meisjes/Jongens) 12 jaar en ouder melanie

    Toscanestraat

    Woensdag

    14:30 - 15:30 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 3-4 José
    15:30 - 16:30 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 5-6 José
    16:30 - 17:30 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 7-8 José
    Saturna 2012 | ontwerp: inSet Limmen | technische realisatie: WebSeven | Privacy verklaring | LOG IN