Telstar sponsor







sponsorkliks

Ja, ik word vrijwilliger van Saturna!

logo

    • Laatste nieuws

    Verslag ALV, voorjaarsvergadering 2017

    De voorjaarsvergadering van 7 juni 2017 is bijgewoond door 34 stemgerechtigde leden. De notulen vind je op de pagina met downloads van het bestuur....
    Lees verder

    Uitslagen onderlinge wedstrijden

    Op 20 mei jl. zijn de jaarlijkse onderlinge wedstrijden in de Meent te Alkmaar gehouden. Aan de wedstrijd hebben zo'n 80 kinderen uit de recreatie-ure...
    Lees verder

    Onderlinge wedstrijden 2017

    Op 20 mei onganiseert Saturna weer de jaarlijkse onderlinge wedstrijden in de Meent te Alkmaar. De wedstrijd is voor alle kinderen uit de recreatie-ur...
    Lees verder

    Demonstratie kleutergym

    Woensdagmiddag 5 april van 15.00-16.30 wordt er voor alle kleutergroepen van Saturna een middag georganiseerd waar deze kinderen aan vaders en moeders...
    Lees verder

    40+ leden enquete: Saturna Night Fever

    Op 6 januari organiseerde Saturna de eerste echte Saturna Night Fever. Het was een gezellige avond met een dansje, hapje en drankje. De opkomst van d...
    Lees verder

    Lesrooster 2016 - 2017

    September t/m juni

    Schrijf je hier in voor een les door een van de lessen te kiezen.

    Beethovensingel 11

    Maandag

    09:00 - 10:00 Ouder- en kindgym (Ouder- en kind) 2-3 jaar Annerieke
    10:00 - 11:00 Gymfit (Dames) Volwassenen Annerieke
    18:00 - 20:00 Selectie (Acro) Acrogym teams Larissa

    Dinsdag

    16:00 - 17:00 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 1-2 Ellen
    17:00 - 18:00 - VOL! Turnen (Meisjes) Groep 3-5 Gideon
    18:00 - 19:00 Turnen (Meisjes) Groep 6-8 Gideon
    19:30 - 20:30 Gymfit (Dames/Heren) 16 jaar en ouder Janet
    20:30 - 21:30 Yoga (Dames/Heren) 16 jaar en ouder Janet

    Woensdag

    16:00 - 17:00 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 1-2 Marit
    17:00 - 18:00 Turnen (Meisjes) Groep 3-4 Marit
    18:00 - 19:00 Turnen (Meisjes) Groep 5-8 Marit
    19:00 - 20:00 Turnen (Meisjes) 12 jaar en ouder Marit

    Vrijdag

    16:30 - 17:30 Turnen (Jongens) Groep 3-5
    17:30 - 18:30 Turnen (Jongens) Groep 6-8

    Zaterdag

    09:00 - 10:00 Ouder- en kindgym (Ouder- en kind) 2-3 jaar
    10:00 - 11:00 Ouder- en kindgym (Ouder- en kind) 2-3 jaar
    11:15 - 12:15 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 1-2
    12:15 - 13:15 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 1-2

    Beethovensingel 13

    Zaterdag

    09:00 - 11:00 Selectie (Acro) Acrogym teams Larissa
    09:00 - 11:00 Selectie (Acro) Voorbereidingsgroep acro Larissa

    Kennemerpoort-lindenlaan

    Zaterdag

    08:30 - 09:30 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 3-5 Ryanne
    09:30 - 10:30 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 6-8 Ryanne
    10:30 - 11:30 Turnen (Meisjes/Jongens) 12 jaar en ouder Ryanne

    Kofschipstraat 14

    Woensdag

    18:00 - 19:30 Recreatie+ (Meisjes) Groep 3-8 Serena

    Meent

    Maandag

    16:30 - 20:00 Selectie (Jongens) 6 jaar en ouder Dennis, Rinke
    16:30 - 19:30 Selectie (Jongens) 6 jaar en ouder Dennis, Rinke
    17:30 - 20:30 Selectie (Meisjes) Bovenbouw 3/4 Kim, Sophie
    20:00 - 21:30 Turnen (Dames) Volwassenen Anja

    Dinsdag

    16:00 - 19:00 Selectie (Meisjes) Onderbouw 1/2 Bianca, Sanne
    16:00 - 18:30 Selectie (Meisjes) Voorbereidingsgroep 1,2 Ivana
    17:00 - 20:00 Selectie (Meisjes) Bovenbouw 1/2 Sabina, Sanne
    19:30 - 21:00 Turnen (Jongens) 12 jaar en ouder Mark
    20:30 - 22:00 Turnen (Heren) 16 jaar en ouder Robin

    Woensdag

    15:45 - 18:15 Selectie (Meisjes) Voorbereidingsgroep 3,4,5
    16:00 - 18:00 Selectie (Meisjes) Onderbouw 3/4 Larissa
    16:00 - 18:30 Selectie (Dames) Basis
    17:00 - 20:00 Selectie (Jongens) 6 jaar en ouder Dennis, Rinke
    18:00 - 20:00 Selectie (Meisjes) Bovenbouw 5 Larissa, Sophie
    19:30 - 21:00 Turnen (Dames/Heren) Volwassenen Anja, Marjan

    Donderdag

    16:00 - 19:00 Selectie (Meisjes) Bovenbouw 1/2 Sanne
    16:30 - 20:00 Selectie (Jongens) 6 jaar en ouder Rinke, Sjors
    16:30 - 19:30 Selectie (Jongens) 6 jaar en ouder Rinke
    17:30 - 20:30 Selectie (Meisjes) Bovenbouw 3 Sophie

    Vrijdag

    16:00 - 19:00 Selectie (Meisjes) Divisie 1/2 Bianca, Sabina, Sanne
    16:00 - 18:30 Selectie (Meisjes) Voorbereidingsgroep 1,2 Ivana

    Zaterdag

    09:00 - 12:00 Selectie (Meisjes) Bovenbouw 3/4 Kim, Sophie
    09:00 - 12:30 Selectie (Jongens) 6 jaar en ouder Rinke, Sjors
    09:00 - 12:00 Selectie (Jongens) 6 jaar en ouder Rinke
    11:30 - 14:30 Selectie (Meisjes) Onderbouw 3/4 Larissa
    12:00 - 15:00 Selectie (Meisjes) Bovenbouw 5 Kim, Larissa, Laura
    12:00 - 15:00 Selectie (Meisjes) Onderbouw 5 Larissa, Laura

    Zondag

    09:00 - 12:00 Selectie (Meisjes) Onderbouw 1/2 Sabina, Sanne
    09:00 - 11:30 Selectie (Meisjes) Voorbereidingsgroep 1-5 Ivana, Kamee
    09:00 - 11:30 Selectie (Dames) Basis
    11:00 - 14:00 Selectie (Meisjes) Bovenbouw 1/2 Bianca, Sanne
    17:30 - 18:30 - VOL! Freerunning (Meisjes/Jongens) 10 t/m 12 Mike
    18:30 - 19:30 Freerunning (Meisjes/Jongens) 10 t/m 12 Mike
    19:30 - 21:00 Freerunning (Meisjes/Jongens) 13 jaar en ouder Mike
    19:30 - 21:30 Freerunning (Meisjes/Jongens) 16 jaar en ouder Mike

    Pater Schiphorststraat

    Woensdag

    14:30 - 15:30 Turnen (Meisjes/Jongens) groep 1-3 José
    15:30 - 16:30 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 3-4 José
    16:30 - 17:30 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 5-6 José
    17:30 - 18:30 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 7-8 José

    Saturnusstraat

    Woensdag

    17:00 - 18:00 - VOL! Turnen (Meisjes/Jongens) groep 1-4 Ryanne
    18:00 - 19:00 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 5-6 Ryanne
    19:00 - 20:00 Turnen (Meisjes/Jongens) groep 7 en ouder Ryanne

    Donderdag

    20:00 - 21:00 Gymfit (Dames) Volwassenen Jan

    Slochterwaard

    Donderdag

    17:00 - 18:00 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 3-4 Demi
    18:00 - 19:00 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 5-6 Demi
    19:00 - 20:00 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 7-8 Demi

    Zaterdag

    10:00 - 11:00 Ouder- en kindgym (Ouder- en kind) 2-3 jaar Margreet

    Sneeuwgansstraat

    Maandag

    18:45 - 20:15 Turnen (Meisjes) 12 jaar en ouder Gideon

    Dinsdag

    18:00 - 19:00 Turnen (Jongens) Groep 3-5 Cisco
    19:00 - 20:00 Turnen (Jongens) Groep 6-8 Cisco

    Woensdag

    16:00 - 17:00 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 1-2 Ellen, Milena
    17:00 - 18:00 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 3-5 Ellen, Milena
    18:00 - 19:00 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 6-8 Ellen, Milena

    Zondag

    19:00 - 20:30 Demonstratiegroep (Meisjes/Jongens) 12 jaar en ouder Justin, Mark
    Saturna 2012 | ontwerp: inSet Limmen | technische realisatie: WebSeven | LOG IN