Telstar sponsor







sponsorkliks

Ja, ik word vrijwilliger van Saturna!

logo

    • Laatste nieuws

    Springwedstrijden 2018

    Zondag 28 januari 2018 houdt Saturna de jaarlijkse springwedstrijden in de topsporthal van de Meent! De springwedstrijden zijn voor alle recreatielede...
    Lees verder

    Vrijwilligersavond 2017

    Na een geweldige georganiseerde avond voor alle vrijwilligers, ontkom je als turnvereniging natuurlijk niet aan het in het zonnetje zetten van de ...
    Lees verder

    Sinterklaas en Disco

    Sinterklaas: voor de jeugd tot en met  8 jaar Hij komt, hij komt, die lieve goede Sint! De leukste tijd van het jaar zit er alweer aan te komen ...
    Lees verder

    Najaarsvergadering

    Op dinsdag 7 november is de najaarsvergadering 2017 gehouden in het clubhuis aan de Stalpaertstraat 3A. Tijdens deze Algemene Ledenvergadering is teru...
    Lees verder

    Beweegplein 2017

    Op 29 oktober, van 13.00 uur tot 16.00 uur organiseert Saturna weer het jaarlijkse Beweegplein in Sporthal de Hoornse Vaart! Beweegplein is er voor ki...
    Lees verder

    Lesrooster 2017 - 2018

    September t/m juni

    Schrijf je hier in voor een les door een van de lessen te kiezen.

    Beethovensingel 11

    Maandag

    09:00 - 10:00 Ouder- en kindgym (Ouder- en kind) 2-3 jaar Annerieke
    10:00 - 11:00 Gymfit (Dames) Volwassenen Annerieke

    Dinsdag

    16:15 - 17:15 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 1-2 Gideon, Sanne
    17:30 - 18:30 - VOL! Turnen (Meisjes) Groep 3-5 Gideon, Sanne
    18:30 - 19:30 Turnen (Meisjes) Groep 6-8 Gideon, Sanne

    Woensdag

    16:00 - 17:00 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 1-2 Marit
    17:00 - 18:00 - VOL! Turnen (Meisjes) Groep 3-4 Marit
    18:00 - 19:00 - VOL! Turnen (Meisjes) Groep 5-8 Marit
    19:00 - 20:00 Turnen (Meisjes) 12 jaar en ouder Marit

    Vrijdag

    18:00 - 19:00 Turnen (Jongens) Groep 3-5 Cisco
    19:00 - 20:00 Turnen (Jongens) Groep 6-8 Cisco

    Zaterdag

    09:00 - 10:00 Ouder- en kindgym (Ouder- en kind) 2-3 jaar Larissa
    10:00 - 11:00 Ouder- en kindgym (Ouder- en kind) 2-3 jaar Larissa
    11:15 - 12:15 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 1-2 Ellen

    Kennemerpoort-lindenlaan

    Zaterdag

    08:30 - 09:30 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 3-5 Ryanne
    09:30 - 10:30 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 6-8 Ryanne
    10:30 - 11:30 Turnen (Meisjes/Jongens) 12 jaar en ouder Ryanne

    Kofschipstraat 14

    Woensdag

    18:00 - 19:30 Recreatie+ (Meisjes) Groep 3-8 Serena

    Meent

    Maandag

    16:30 - 20:00 Selectie (Jongens) 6 jaar en ouder Dennis, Rinke
    16:30 - 19:30 Selectie (Jongens) 6 jaar en ouder Dennis, Rinke
    17:30 - 20:30 Selectie (Meisjes) Bovenbouw 3/4 Kim, Sophie
    20:00 - 21:30 Turnen (Dames/Heren) Volwassenen Anja

    Dinsdag

    16:00 - 19:00 Selectie (Meisjes) Onderbouw 1/2 Bianca, Sanne
    16:00 - 18:30 Selectie (Meisjes) Voorbereidingsgroep 1,2 Ivana
    17:00 - 20:00 Selectie (Meisjes) Bovenbouw 1/2 Sabina, Sanne
    19:30 - 21:00 Turnen (Jongens) 12 jaar en ouder Mark
    20:30 - 22:00 Turnen (Heren) 16 jaar en ouder Robin

    Woensdag

    16:00 - 18:00 Selectie (Meisjes) Onderbouw 3/4 Larissa
    16:00 - 18:30 Selectie (Meisjes) Voorbereidingsgroep 3,4,5 Bianca, Demi
    17:00 - 20:00 Selectie (Jongens) 6 jaar en ouder Dennis, Rinke
    19:30 - 21:00 Turnen (Dames/Heren) Volwassenen Anja, Marjan

    Donderdag

    16:00 - 19:00 Selectie (Meisjes) Bovenbouw 1/2 Sanne
    16:00 - 18:30 Selectie (Jongens) 6 jaar en ouder Rinke
    16:30 - 20:00 Selectie (Jongens) 6 jaar en ouder Rinke, Sjors
    16:30 - 19:30 Selectie (Jongens) 6 jaar en ouder Rinke
    17:30 - 20:30 Selectie (Meisjes) Bovenbouw 3 Sophie

    Vrijdag

    16:00 - 19:00 Selectie (Meisjes) Divisie 1/2 Bianca, Sabina, Sanne
    16:00 - 18:30 Selectie (Meisjes) Voorbereidingsgroep 1,2 Ivana

    Zaterdag

    09:00 - 12:00 Selectie (Meisjes) Bovenbouw 3/4 Kim, Sophie
    09:00 - 12:30 Selectie (Jongens) 6 jaar en ouder Rinke
    09:00 - 12:00 Selectie (Jongens) 6 jaar en ouder Rinke
    12:00 - 15:00 Selectie (Meisjes) Onderbouw 3/4 Larissa
    12:00 - 15:00 Selectie (Meisjes) Onderbouw 5 Larissa, Laura

    Zondag

    09:00 - 12:00 Selectie (Meisjes) Onderbouw 1/2 Sabina, Sanne
    09:00 - 11:30 Selectie (Meisjes) Voorbereidingsgroep 1-5 Ivana, Kamee
    09:00 - 11:30 Selectie (Dames) Basis Bianca
    11:00 - 14:00 Selectie (Meisjes) Bovenbouw 1/2 Bianca, Sanne
    17:30 - 18:30 - VOL! Freerunning (Meisjes/Jongens) 10 t/m 12 Mike
    18:30 - 19:30 - VOL! Freerunning (Meisjes/Jongens) 10 t/m 12 Mike
    19:30 - 21:00 Freerunning (Meisjes/Jongens) 13 jaar en ouder Mike

    Saturnusstraat

    Woensdag

    16:00 - 17:00 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 1-2 Ryanne
    17:00 - 18:00 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 3-4 Ryanne
    18:00 - 19:00 - VOL! Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 5-6 Ryanne
    19:00 - 20:00 - VOL! Turnen (Meisjes/Jongens) groep 7 en ouder Ryanne

    Donderdag

    20:00 - 21:00 Gymfit (Dames) Volwassenen Jan

    Slochterwaard

    Donderdag

    17:00 - 18:00 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 3-4 Demi
    18:00 - 19:00 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 5-6 Demi
    19:00 - 20:00 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 7-8 Demi

    Zaterdag

    10:00 - 11:00 Ouder- en kindgym (Ouder- en kind) 2-3 jaar Margreet

    Sneeuwgansstraat

    Maandag

    18:45 - 20:15 Turnen (Meisjes) 12 jaar en ouder Gideon

    Dinsdag

    18:00 - 19:00 Turnen (Jongens) Groep 3-5 Cisco
    19:00 - 20:00 Turnen (Jongens) Groep 6-8 Cisco

    Woensdag

    15:30 - 16:30 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 1-2 Ellen, Milena
    16:30 - 17:30 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 2-3 Ellen, Milena
    17:45 - 18:45 Turnen (Meisjes) Groep 4-5 Ellen, Milena
    18:45 - 19:45 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 6-8 Ellen, Milena

    Zondag

    19:00 - 20:30 Demonstratiegroep (Meisjes/Jongens) 12 jaar en ouder Justin, Mark

    Toscanestraat

    Woensdag

    13:30 - 14:30 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 3 José
    14:30 - 15:30 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 4 José
    15:30 - 16:30 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 5-6 José
    16:30 - 17:30 Turnen (Meisjes/Jongens) Groep 7-8 José
    Saturna 2012 | ontwerp: inSet Limmen | technische realisatie: WebSeven | LOG IN